WGB 50i, 70i, 90i, 110i

VÝKONOVĚ SILNÝ, EKOLOGICKÝ A EFEKTIVNÍ

Získat nejen lepší kontrolu, ale i možnost ovlivňovat náklady na vytápění, které tvoří mnohdy i 70 procent z celkových nutných provozních výdajů, je přáním každého dobrého hospodáře. Ať už se jedná o majitele, nájemce, popř. správce, úspornější a v poslední době i ekologičtější způsob vytápění hledají všichni. Jejich požadavkům v případě větších kotelen komerčních, administrativních, nebo bytových objektů dobře vyhoví plynové kondenzační kotle BRÖTJE WGB 50i – 110i, jež jsou velmi úsporné i ekologické a přitom dostatečně silné a výkonné.

Provozovány mohou být závisle na vzduchu z místnosti (B), nebo nezávisle na vzduchu z vnitřní místnosti (C) s certifikovaným systémem odvodu spalin. Samozřejmostí jsou komfort obsluhy včetně možnosti vzdáleného připojení, varianta sestavování do inteligentních kaskád s velkým počtem topných okruhů a kombinace s jinými topnými zdroji.

Hlavní výhody hovořící ve prospěch zařízení

  • topné výkony v rozsahu 10 – 110 kW při kompaktních rozměrech a malém prostoru zařízení
  • extrémně hospodárný díky velkému rozsahu modulace 20 – 100 % jmenovitého výkonu
  • vysoké využití energie, normovaný stupeň využití přes 109 %
  • vysoce efektivní, do formy odlévaný, výměník s velkým podílem křemíku a ochranným nanopovlakem
  • žádné boční montážní nebo servisní odstupy
  • substituční díl pro možnost integrace moderního čerpadla s permanentním magnetem
  • bohaté softwarové vybavení z výroby s možností dalšího rozšiřování
  • po hydraulické a regulační stránce snadné sestavování do kaskád až 16 kotlů
  • ohřev teplé vody lze přitom umístit před nebo za hydraulickým vyrovnávačem (anuloidem)
  • nejnižší emise NOx a CO2 v dané kategorii

Další informace naleznete v přiloženém letáku.

broetje wgb 50-110

Leták na stažení

broetje wgb 110

WGB 50i, 70i, 90i a 110i – nástěnné kondenzační plynové kotle, se 2 místy pro rozšíření regulace pomocí rozšiřovacích AVS modulů např. o 3 samostatné směšované topné okruhy, solární okruh a komunikační modul pro napojení na externí regulaci. Kotle je možné řídit také z jiných nadřazených regulací pomocí napětí 0-10V bez nutnosti doplnění dalšího převodníku. Možnost ohřevu teplé vody v externím zásobníku. Kotle jsou určeny pro použití ve složitějších hydraulických soustavách v kombinaci např. s akumulačními nádržemi (kotle na pevná paliva, krbové vložky, tepelná čerpadla), solární systémy s podporou vytápění apod. Možnost sestavení do kaskády až 16 kotlů po doplnění komunikačních modulů.

broetje wgb 110