BBK EVO 20/22i

KOMFORTNÍ A ÚSPORNÝ V JEDNOM

Kondenzační kombinovaný kotel BBK EVO je díky kompaktnímu provedení, rozměrům (výška pouze 137 cm) i elegantnímu designu vhodný pro umístění přímo do interiéru bytů a novostaveb rodinných domů, pro něž je také se svým optimálním výkonovým rozmezím 2,9 – 20/22 kW a velikostí podstavného zásobníku teplé vody ideálním řešením. Zajišťuje vytápěcí teplo i komfort teplé vody na vysoké úrovni s mnohem nižšími provozními náklady, jelikož je schopen pracovat v kondenzačním režimu a efektivněji využívat teplo ze spalin pro topení i přípravu teplé vody.

Pokrokový vrstvený způsob přípravy teplé vody v 95-ti litrovém zásobníku se samostatným nabíjecím čerpadlem také umožňuje dosahovat vyšší účinnosti než u běžných ohřívačů. Celospolečenskému trendu odpovídající enormní redukce emisí na minimum je u tohoto produktu doprovázena technologií elektronické regulace spalování (EVO) a vysokým normovaným stupněm využití (109 %), umožňující úsporu až 30 % nákladů na vytápění a přípravu teplé vody.

Hlavní výhody hovořící ve prospěch zařízení

  • plynové kondenzační tepelné centrum s nízkou stavební výškou, velkým modulačním rozsahem a multifunkčním připojovacím setem pro snadnou a rychlou instalaci
  • elektronická samokalibrační hořáková regulace EVO pro dosažení permanentní maximální účinnosti umožňuje použití pro typy zemního plynu E, LL i kapalný plyn
  • energeticky úsporný, komfortní provoz díky integrované ekvitermní regulaci ISR-Plus (elektronická základová deska SIEMENS nové generace typ LMS 15)
  • integrovaný 95 litrový nabíjecí / vrstvený zásobník, ekologická prospěšnost a mimořádně nízké hodnoty emisí

Další informace naleznete v přiloženém letáku.

brötje bbk evo 2019

Leták na stažení

broetje bbk evo 2019 řez

BBK EVO 20/22i – kombinovaný (stacionární) kondenzační kotel s integrovaným 95 l smaltovaným zásobníkem teplé vody s vrstveným nabíjením, který nahradí 120 litrů zásobník s trubkovým výměníkem. Kotel je vybaven elektronicky řízeným spalováním (EVO) a samonastavitelnou EVO regulaci plynu (umožňuje použít zemní plyn E, LL i kapalný plyn) a základní řídící deskou SIEMENS LMS 15. Kotlová regulace umožňuje využití až dvou rozšiřovacích modulů AVS k rozšíření regulace o 3 samostatné směšované topné okruhy. Díky své malé stavební výšce (137 cm) je vhodný do nižších prostor (podkroví, sklepy, výklenky).

NOVINKA
broetje bbk evo 2019